Projekt strony wykonanej przez Pana Kamila oceniam jak najbardziej pozytywnie. Mimo, że daliśmy mało czasu, wykonanie oraz podejście do tematu było bardzo profesjonalne. Doskonały kontakt oraz możliwość modyfikacji po wykonaniu strony sprawiają, że polecam tego web designera każdemu oczekującemu dobrze wykonanej pracy za rozsądną cenę.
Bardzo dziękuję za stworzenie strony www dla mojej firmy Professcar. Dziękuję za profesjonalizm, cierpliwość i udzielenie instruktażu obsługi. Chciałbym podziękować za indywidualne podejście do tematu stworzonej strony. Jeśli moi znajomi będą potrzebować wsparcia, będę Pana polecał.
Pragnę wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z Panem Kamilem za wysoką jakość świadczonych usług oraz rzetelne i profesjonalne podejście do klienta.
Wszelkie uwagi i propozycje zmian strony internetowej były wykonane terminowo i według naszych potrzeb. Polecam
Współpracę z Panem Kamilem oceniam pozytywnie, profesjonalne podejście do realizacji strony firmowej. Dobry kontakt, szybka realizacja i pomoc w obsłudze strony www.
Współpraca z Panem Kamilem była ogromną przyjemnością. To co mnie ujęło to indywidualne podejście do Klienta i profesjonalne podejście do projektu jakim było stworzenie strony internetowej mojej firmy. Pan Kamil miał do mnie ogromną cierpliwość, gdy dokonywałam różnych zmian i
poprawek. Służył mi poradą i pomocą gdy tego potrzebowałam.
Z ogromną przyjemnością polecam współpracę z Panem Kamilem Juszczakiem.
Realizacja projektu, oraz dobranie szaty graficznej przez Pana Kamila było dziełem, którym można pochwalić się, rywalizować z innymi profesjonalnymi stronami.
Pragnę podziękować za wspaniałą współpracę, terminowość, oraz estetykę wykonania strony.
Śmiało mogę polecać Pana Kamila innym.
Do tej pory sprawy związane z prowadzeniem strony robiliśmy we własnym zakresie, ale w momencie, gdy trafiliśmy na bardziej skomplikowany problem, potrzebowaliśmy szybkiej pomocy. Pan Kamil rozwiązał problem od ręki, przy okazji proponując rozwiązania na przyszłość. Dzięki tej współpracy zaoszczędziliśmy wiele czasu. Zamiast wyszukiwania rozwiązań problemów związanych ze stroną, skupiliśmy się na właściwej pracy.
Polecam
Pan Kamil podjął się rzeczy niemożliwej – rozbudowania strony w oparciu o istniejący szablon (który, nie należy do najprostszych). Mimo, iż poprzedni informatyk zapewniał, że jest to niewykonalne (i po wielu bojach z hostingiem), udało się wykonać prace bezbłędnie. W dodatku – w bardzo atrakcyjnej cenie! Bardzo polecam współpracę przy modyfikacji/przygotowaniu firmowych stron w oparciu o technologie WordPress.
Trafiliśmy na Kamila całkiem przypadkowo szukając w sieci osoby, która by nam pomogła w zrealizowaniu naszej witryny. Zaskoczyła nas szybka reakcja na nasze zapytanie. Konkurencja nie odpisała do dziś. W trakcie naszej współpracy Kamil doradzał nam i przełożył nasz pomysł na w pełni funkcjonalną stronę www. To co nam się podoba to to, że współpraca nie kończy się po zakończeniu projektu, w każdej chwili można zwrócić się z pytaniem i można liczyć na wskazówki.
Jesteśmy w pełni zadowoleni i serdecznie polecamy nawiązanie współpracy. My z pewnością będziemy realizowali kolejne projekty z Kamilem.
Współpraca z Panem Kamilem przebiegała bardzo pozytywnie. Od chwili uzgodnienia szczegółów projektu strony, do dnia zakończenia prac wszystko przebiegało zgodnie z ustaleniami. Zawsze szybko reagował na moje sugestie i odpowiadał na pytania. Projekt zakończony w umówionym czasie a Pan Kamil to bardzo rzetelny człowiek. Obsługę strony wytłumaczył mi językiem zrozumiałym dla laika i dalej pomaga, gdy jest taka potrzeba. Szczerze polecam Pana Kamila, jako osobę godną zaufania.
Ten człowiek jest niesamowity! Absolutny profesjonalizm, bystrość, piekielna inteligencja i niespotykana komunikatywność (po 20 sekundach rozmowy już wie co zrobić i natychmiast to robi, i to perfect – tu zwracam uwagę: to bardzo rzadkie cechy wśród informatyków), długo by wymieniać.

Gdybym miał wymyślić ideał człowieka do trudnych i nietypowych zadań, które miałem do zrealizowania – miałby dokładnie wszystkie cechy i wiedzę pana Kamila. Aż nie do wiary! A znalazłem go przypadkiem (bo nawet umiał się znakomicie wypozycjonować w Google – był na pierwszej stronie)… Zero problemów.

To znane powiedzenie „Rzeczy niemożliwe wykonujemy natychmiast, cuda zajmują nam nieco więcej czasu” wymyślono chyba po obserwacji pracy Pana Kamila. Potrafi chyba wszystko. Bardzo dziękuję. Ps: Nie polecam nikomu, bo zostanie zasypany propozycjami współpracy, a ja chcę mieć tylko dla siebie, a przynajmniej nie czekać w dłuuugiej kolejce 😉

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Kamilem. Jest dokładny i rzetelny, kontaktowy i cierpliwy ? dzięki tym cechom praca nad projektem przebiegała sprawnie, konkretnie i bezproblemowo. Efekt końcowy i blog w nowej odsłonie spełnia moje oczekiwania w 100%. Serdecznie polecam!

Jesteś zainteresowany współpracą lub wyceną Twojego projektu, zapraszam do kontaktu!

KONTAKT